Psycholog WarszawaCo powoduje, jadłowstręt psychiczny?
Zaburzenia odżywiania forum, objawy, przyczyny, powikłania, anoreksja i bulimia, definicja

Zaburzenia odżywiania forum, zaburzenia odżywiania, anoreksja, bulimia, inne zaburzenia, psychologia, psychiatria. Psycholog Warszawa


You are not connected. Please login or register

Co powoduje, jadłowstręt psychiczny?

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Co powoduje, jadłowstręt psychiczny? on Pią Kwi 13, 2012 9:11 pm

Admin


Admin
Co powoduje, jadłowstręt psychiczny?

W tej chwili nie określony przyczyną anoreksji została ustalona. Jednak badania w dziedzinach medycznych i psychologicznych nadal poszukuje przyczyn.

Badania sugerują, że genetyczne (dziedziczone) komponent może odgrywać bardziej znaczącą rolę w określaniu osoby skłonność do anoreksji niż dotychczas sądzono. Naukowcy są obecnie próbuje zidentyfikować konkretny gen lub geny, które mogą mieć wpływ na osoby skłonność do powstawania tego zaburzenia, a wstępne badania sugerują, że gen znajduje się na chromosomie 1p wydaje się brać udział w ustalaniu osoby skłonność do anoreksji.

Inne dowody nie wskazała dysfunkcję w części mózgu, podwzgórze (które reguluje niektóre procesy metaboliczne), przyczyniając się do rozwoju anoreksji. Inne badania sugerują, że brak równowagi w neuroprzekaźnika (chemia mózgu zaangażowane w sygnalizację i procesów regulacyjnych) poziom w mózgu może wystąpić u osób cierpiących na anoreksję.

Problemy z podawaniem jako niemowlę, ogólna historia undereating i matki objawy depresyjne wydają się być czynnikami ryzyka dla rozwoju anoreksji. Inne cechy osobowe, które mogą predysponować jednostkę do rozwoju anoreksji obejmują wysoki poziom negatywnych uczuć i perfekcjonizmu. Dla wielu osób z anoreksją, destrukcyjny cykl zaczyna się od presji, aby być cienka i atrakcyjna. Ubogich obrazu siebie związki problemu. Ludzie, którzy cierpią na zaburzenia jedzenia są bardziej skłonni do ofiarą nadużycia w dzieciństwie.

Podczas gdy niektórzy profesjonaliści nadal uważa, że ​​niezgoda rodziny i wysokie wymagania od rodziców może umieścić osobę na ryzyko rozwoju tej choroby, coraz więcej dowodów przeciwko idei, że rodziny powodować anoreksja jest zamontowany w takim stopniu, że profesjonalni w zakresie zdrowia psychicznego jednostki przestają przypisujemy do tej teorii. Możliwe czynniki, które chronią przed rozwojem anoreksji obejmują wysoką matek wskaźnik masy ciała (BMI), jak również osobiste wysoką samoocenę.

Zobacz profil autora http://zaburzeniaodzywiania.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach