Psycholog WarszawaJakie są objawy anoreksji
Zaburzenia odżywiania forum, objawy, przyczyny, powikłania, anoreksja i bulimia, definicja

Zaburzenia odżywiania forum, zaburzenia odżywiania, anoreksja, bulimia, inne zaburzenia, psychologia, psychiatria. Psycholog Warszawa


You are not connected. Please login or register

Jakie są objawy anoreksji

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Jakie są objawy anoreksji on Pią Kwi 13, 2012 9:17 pm

Admin


Admin
Jakie są objawy anoreksji i znaków (psychologiczne i behawioralne)?

Anoreksja może mieć niebezpieczne psychologiczne i behawioralne wpływ na wszystkie aspekty życia jednostki i może wpływać na innych członków rodziny, jak również.

Jednostka może zostać poważnie niedowagę, co może prowadzić do depresji i wycofania społecznego.


Jednostka może stać się drażliwi i łatwo zdenerwowany i ma trudności interakcji z innymi.


Sen może stać zakłócony i prowadzić do zmęczenia w ciągu dnia.


Uwaga i koncentracja może zmniejszać.


Większość osób z anoreksją obsesję na punkcie jedzenia i przemyśleń żywności. Myślą o tym stale i stać się nałogowym o jedzeniu rytuały. Mogą one zbierać przepisy, wyciąć swoje jedzenie na małe kawałki, przygotować skomplikowane kalorii ładunkiem posiłków dla innych osób, lub żywności skarbu. Dodatkowo, mogą one wykazywać inne obsesje i / lub kompulsji związane z kształtem żywności, wagi, czy ciało, które spełniają kryteria diagnostyczne dla obsesyjne zaburzenia kompulsywne.


Inne zaburzenia psychiczne, problemy są także powszechne u osób cierpiących na jadłowstręt psychiczny, w tym afektywnych w nastroju), zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości.


Generalnie, osoby z anoreksją są zgodne w każdym innym aspekcie ich życia, za wyjątkiem ich związek z żywnością. Czasami są one zbyt uległy, do tego stopnia, że ​​brakuje im odpowiednich postrzeganie siebie. Są chętni do proszę i dążyć do doskonałości. Zwykle dobrze sobie radzą w szkole i często mogą forsuj się w różnych działaniach. Rodziny anorektyczek często wydają się być "idealny". Fizyczne występy są ważne dla cierpiącego anoreksji. Wydajność w innych dziedzinach podkreśla się również, i są one często wysokie wyniki w wielu dziedzinach.


Podczas kontroli i doskonałość są kluczowymi kwestiami dla osób z anoreksją, aspekty ich życia innego niż ich nawyki żywieniowe często znajdują się poza kontrolą, jak również. Wiele z nich, lub miały w pewnym momencie w ich życiu, uzależnienia od alkoholu, narkotyków lub hazardu. Kompulsje udziałem seks, ćwiczenia, praca w domu, a zakupy nie są rzadkie. W szczególności, osoby z anoreksją często wykonywać kompulsywnie, aby przyspieszyć proces utraty wagi.


Objawy anoreksji u mężczyzn często współwystępują z innymi problemami psychologicznymi i częściej śledzić okres nadwagą niż u kobiet. Mężczyźni z anoreksją również wydają się być bardziej prawdopodobne, że zniekształcony obraz ciała.


W porównaniu do objawów u mężczyzn objawy anoreksji u kobiet na ogół częściej zawierają ogólny niezadowolenie z własnego ciała i możliwie silniejsze pragnienie być cienka. Kobiety z anoreksją często również doświadczać więcej perfekcjonizmu i cooperativeness.

Ze względu na wzrost i rozwój wrodzonej w okresie dzieciństwa i dojrzewania, objawów anoreksji u dzieci i młodzieży może zawierać spowolnienia przyrostu naturalnego w wysokości lub zwolnił wzrost rozwoju innych funkcji organizmu.

Wszystkie te funkcje mogą negatywnie wpłynąć na własnych codziennych czynności. Zmniejszone zainteresowanie wcześniej preferowanych działań może spowodować. Niektóre osoby mają również objawy spełniające kryteria diagnostyczne dla dużych zaburzeń depresyjnych.

Zobacz profil autora http://zaburzeniaodzywiania.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach