Psycholog WarszawaCo to jest leczenie anoreksji?
Zaburzenia odżywiania forum, objawy, przyczyny, powikłania, anoreksja i bulimia, definicja

Zaburzenia odżywiania forum, zaburzenia odżywiania, anoreksja, bulimia, inne zaburzenia, psychologia, psychiatria. Psycholog Warszawa


You are not connected. Please login or register

Co to jest leczenie anoreksji?

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Co to jest leczenie anoreksji? on Pią Kwi 13, 2012 9:19 pm

Admin


Admin
Co to jest leczenie anoreksji?

Anoreksja może być traktowany w warunkach ambulatoryjnych lub hospitalizacji mogą być konieczne. Dla osoby z ciężką utraty wagi, który występuje upośledzenie czynności narządów, leczenie szpitalne musi najpierw skupić się na korektę niedożywienia i żywienia dożylnego lub karmienia rury, które przechodzi przez usta może być wymagane. Zysk od 1 do 3 funtów tygodniowo jest bezpieczne i osiągalny cel gdy niedożywienie należy skorygować. Czasem przyrost masy ciała odbywa się za pomocą harmonogramów do jedzenia, zmniejszenie aktywności fizycznej oraz zwiększenie aktywności społecznej, zarówno na szpitalnych lub ambulatoryjnie. Dla osób, które poniosły na anoreksję od kilku lat, cele leczenia, konieczne może być osiągnięty wolniej w celu zapobieżenia cierpiącego jadłowstręt z nawracającym w wyniku skalą od leczenia.

Ogólny leczenie anoreksji, jednak musi skupić się na więcej niż przyrost masy ciała. Istnieje wiele metod leczenia uzależnionych od środków dostępnych dla jednostki. Ze względu na ograniczenia rosnących ubezpieczeniowych, wielu pacjentów, że krótki pobyt w szpitalu po nim programu leczenia dzień jest skuteczną alternatywą dla dłuższych programów szpitalnych. Większość osób, jednak początkowo szukać leczenia ambulatoryjnego z udziałem psychologiczne, jak i interwencji medycznej. To jest wspólne zaangażowanie interdyscyplinarnego zespołu leczącego składający się z medycznej opieki usługodawcy, dietetyka lub dietetykiem oraz psychicznego opieki zdrowotnej usługodawcy.

Różne rodzaje terapii psychologicznej zostały zatrudnione w leczeniu osób z anoreksją. Terapia indywidualna, terapia behawioralna poznawczy, terapię grupową, terapię rodzinną i wszyscy z powodzeniem w leczeniu anoreksji. U młodzieży, badania pokazują, że model Maudsley z terapii rodzinnej może być szczególnie skuteczne w leczeniu tego zaburzenia w tej populacji. W przeciwieństwie do wielu poprzednich podejść do leczenia, model Maudsley zbliża rodzinę osoby z anoreksją jako część rozwiązania, a nie jednym z powodów ich umiłował jeden ma zaburzenia. W związku z nieustannym Szczegółowe wskazówki od profesjonalnego zespołu w zakresie zdrowia psychicznego, takie podejście ma rodzina aktywnie pomagać ich umiłował jeden jeść w sposób bardziej zdrowe.

Wszelkie odpowiednie podejście leczenie dotyczy podstawowych zagadnień kontroli, perfekcjonizm i samooceny. Dynamika rodzinne są badane. Edukacja żywieniowa zapewnia zdrową alternatywą dla kontroli wagi dla pacjenta. Doradztwo grupa lub grupy wsparcia mogą pomóc osobie w procesie zdrowienia. Ostatecznym celem leczenia powinno być dla człowieka, aby zaakceptować siebie / samego siebie i prowadzić fizycznie i emocjonalnie zdrowe życie.

Chociaż nie zidentyfikowano leki, które mogą ostatecznie zredukować przymus głodują, olanzapina (Zyprexa, Zydis), risperidon (Risperdal) i kwetiapina (Seroquel) są leki, które są również używane jako stabilizatory nastroju i leczeniu schizofrenii, które mogą być przydatne w leczeniu anoreksji. Leki te mogą również przyczynić się do wzrostu wagi i zarządzania niektóre z emocjonalnych objawów takich jak lęk i depresja, które mogą towarzyszyć anoreksję. Niektóre z selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) leki przeciwdepresyjne okazały się pomocne w utrzymaniu wagi po waga zostało zdobyte, a także pozytywny wpływ na nastrój i niepokój objawów, które mogą być związane z chorobą.

Zobacz profil autora http://zaburzeniaodzywiania.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach