Psycholog Warszawaw leczeniu zaburzeń odżywiania
Zaburzenia odżywiania forum, objawy, przyczyny, powikłania, anoreksja i bulimia, definicja

Zaburzenia odżywiania forum, zaburzenia odżywiania, anoreksja, bulimia, inne zaburzenia, psychologia, psychiatria. Psycholog Warszawa


You are not connected. Please login or register

w leczeniu zaburzeń odżywiania

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 w leczeniu zaburzeń odżywiania on Pią Kwi 13, 2012 9:31 pm

Admin


Admin
Dr C. Philip Wilson, ekspert w leczeniu zaburzeń odżywiania i innych poważnych problemów psychosomatycznych, zmarł 17 sierpnia w swoim domu na Manhattanie. Był 79.
Przyczyną była choroba serca, powiedział, że jego syn Scott, psychiatra.
Podczas pobytu w psychiatrii w Columbia-Presbyterian Hospital w Nowym Jorku, dr Wilson rozwinął techniki traktując problemy żołądkowo-jelitowe i jadłowstrętu psychicznego, który został następnie bardzo rzadko spotykane. Duża część jego leczenia anoreksji i bulimii koncentrują się na najwcześniejszych etapach rozwoju dziecka i matki niemowląt interakcji.
'' W argumentu z natury kontra wychowanie'' Scott Wilson powiedział:'' mój ojciec był bardzo zwolennikiem pielęgnowania stronie i podkreślił, że z dzieciństwa rozwojowe wpływy były kluczowe w powstawaniu jadłowstręt psychiczny i innych zaburzeń psychosomatycznych żywieniowe.''
Dr Wilson pisał dla profesjonalnych czasopism i książek. Był także redaktorem lub współredaktorem pięciu książek na temat zaburzeń odżywiania. Najbardziej znany,'' Fear of Being Fat'' jest szeroko stosowany w leczeniu anoreksji dziś.
W 1991 roku otrzymał nagrodę Zygmunta Freuda z Amerykańskiego Towarzystwa Lekarzy psychoanalitycznych za zasługi w dziedzinie psychiatrii i psychoanalizy.
Charles Philip Wilson urodził się w Scarsdale, Nowy Jork, absolwent Yale i od Kolegium Lekarzy i Chirurgów Uniwersytetu Columbia i rozpoczął swoją karierę medyczną w Marynarce Wojennej podczas II wojny światowej. Podczas służby na statku transportowego na Pacyfiku, zainteresował się organizmu wrażliwość na zmiany emocjonalne, zauważając, że wielu mężczyzn zamieszczenia zgłaszane problemy żołądkowo-jelitowe po opuszczeniu portu w domu.
Jako cywil kontynuował zbadania skutków stresu emocjonalnego na zdrowie fizyczne, odsetek, który stał się podstawą jego prywatnej praktyce i jego pracy w Szpitalu św Łukasza w Nowym Jorku.
Poza tym jego syn Scott, Dr Wilson pozostawił jego żona, Christine, jego syn Marc; jego córka Cynthia, dwaj bracia, H. Donald i Stephen; i wnuk. Wszyscy mieszkają w Nowym Jorku.

Zobacz profil autora http://zaburzeniaodzywiania.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach