Psycholog WarszawaBulimia i anoreksja pojawia się rozprzestrzeniać wśród dziewcząt we wczesnej młodości
Zaburzenia odżywiania forum, objawy, przyczyny, powikłania, anoreksja i bulimia, definicja

Zaburzenia odżywiania forum, zaburzenia odżywiania, anoreksja, bulimia, inne zaburzenia, psychologia, psychiatria. Psycholog Warszawa


You are not connected. Please login or register

Bulimia i anoreksja pojawia się rozprzestrzeniać wśród dziewcząt we wczesnej młodości

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Bulimia i anoreksja pojawia się rozprzestrzeniać wśród dziewcząt we wczesnej młodości, jak więcej młodych ludzi staje się nadmiernie związane z ich wagi, wyglądu i diety, terapeuci mówią.
Podczas gdy osoby cierpiące na zaburzenia odżywiania są przede wszystkim kobiety w ich późniejszym okresie dojrzewania lub wczesnej dorosłości, liczba dziewcząt z chorób wzrasta w dwóch Connecticut leczenia ośrodków. Wzrost chorych, jednak może być częściowo spowodowane większą gotowość dzieci i ich rodziców do szukania pomocy, mówią eksperci.
Na Wilkinsa Centrum Zaburzeń Odżywiania w Greenwich, część łaknienia lub bulimią pacjentów, którzy są 12 lat lub młodszych wzrosła ponad dwukrotnie w ciągu ostatnich dwóch lat, od 3 do 7 procent, wynika z sondażu Centrum Wilkinsa swoich 600 pacjentów ciągu sześciu lat.
Bulimia, lub bulimarexia, to cykl binge-eating po czystkach uwolnić się od dużych ilości żywności spożywane w ciągu zaledwie pół godziny. Jadłowstręt psychiczny, tym poważniejsze zaburzenia, to samo wywołane głodem.

Piętnaście-latków i ich juniorzy teraz obejmuje 37 procent chorych na Wilkinsa Centrum jest z zaburzeniami odżywiania, w porównaniu z 31 proc w 1983 r., wzrost o około 36 pacjentów w ciągu ostatnich sześciu lat.
Bulimiczek stanowią około 65 procent biorących udział w badaniu pacjentów, anorektyczek 15 procent, i tych z obu chorób 20 proc. Ale ponieważ zaburzenia jedzenia pokrywają się, często trudno jest zaklasyfikować pacjentów przez utrapienia.
W Silver Hill Hospital w New Canaan, ilość jedzenia, zaburzeń u pacjentów w wieku od 14 do 18'' naprawdę eksplodował'' w ciągu ostatnich dwóch lat, powiedział dr Ellyn Shander, psychiatra i dyrektor programu zaburzeń odżywiania- tam, ale statystyki dotyczące wzrostu nie zostały zebrane.
Eksperci twierdzą, że wzrost zaburzeń odżywiania jest spowodowane większym lęku u dzieci powyżej wagi i diety.
Prawie połowa dziewcząt w badaniu 271 nastolatków stwierdziło, że myśleli, że są za grube, choć 83 procent miało prawidłową masę ciała.
Badanie przeprowadzone przez dr Williama Feldmana, profesor medycyny na Uniwersytecie w Ottawie, wykazały, że świadomość wagi w dorastających dziewcząt związana jest z rosnącym występowaniem zaburzeń odżywiania.
Szacuje się, że 95 procent anorektyczek i bulimiczek to kobiety. O 5 procent kobiet uczelni i 1 procent pracujących kobiet uważane są obecnie jedną z chorób, choć niektóre badania umieścić te części na ponad 10 proc. Brak kompleksowych liczy głowy młodych ludzi z zaburzeniami jest dostępny.

Zobacz profil autora http://zaburzeniaodzywiania.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach