Psycholog WarszawaCzy jest lepszy sposób, aby zapobiec zaburzeń odżywiania
Zaburzenia odżywiania forum, objawy, przyczyny, powikłania, anoreksja i bulimia, definicja

Zaburzenia odżywiania forum, zaburzenia odżywiania, anoreksja, bulimia, inne zaburzenia, psychologia, psychiatria. Psycholog Warszawa


You are not connected. Please login or register

Czy jest lepszy sposób, aby zapobiec zaburzeń odżywiania

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Czy jest lepszy sposób, aby zapobiec zaburzeń odżywiania wśród młodych kobiet w college'u, niż pozwolić im usłyszeć na własne oczy wstrząsających opowieści o innych, którzy mieli te warunki? Jest to podejście stosowane na wielu uczelniach w tym kraju.
Ale jeden taki program, zaprojektowany przez studentów na Uniwersytecie Stanforda, okazała się sprawa z dobrych intencji poszło na opak, naukowcy odkryli. To nie przeszkodziło zaburzenia odżywiania, a może nawet się im gorzej. Ponieważ program był podobny do tych oferowanych w wielu kolegiach i uniwersytetach, naukowcy zalecają, aby wszystkie te plany poddane ocenie w celu ustalenia, czy powinny one być kontynuowane.
Zaburzenia odżywiania stały się bardziej powszechne w Stanach Zjednoczonych i innych krajach rozwiniętych w ciągu ostatnich 30 lat. Dziesięć procent amerykańskich studentów dotyczy ponad 90 procent z nich to kobiety. Przyczyną wzrostu nie jest znana, choć presja społeczna, aby być cienka zakłada się odgrywać pewną rolę. Zaburzenia najprawdopodobniej podążać wysiłki zmierzające do diety, a nastoletni dziewczyny, które mają lekką nadwagę mają najwyższe ryzyko.


Niektóre stają się zjadacze binge, wolfing dół ogromne ilości jedzenia i nadwagi. Inne rozwijać bulimią, pójścia na łatwiznę, a potem'''' przedmuchiwanie środki przeczyszczające, wymioty lub innych drastycznych działań, aby schudnąć. Osób z zaburzeniami rzadziej, jadłowstręt psychiczny, unikać jedzenia w kompulsywnego dysku, aby schudnąć, stając się wychudzony, ale jednak myśląc, że wyglądasz grubo. Leczenie anoreksji, składający się z psychoterapii i leków przeciwdepresyjnych, czasami pracuje tylko około jednej czwartej pacjentów. W 10 procent do 18 procent przypadków choroba jest śmiertelna.
Analiza programu w Stanford, opublikowanym w numerze majowym Psychologii Zdrowia, czasopisma rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy Dr Traci Mann, główny autor badania, zauważył dwóch licencjackich tworzenia prezentacji na temat zaburzeń odżywiania na kursie psychologii. Dwie młode kobiety, jedna odzyskane z anoreksją, a drugi na bulimię, byli członkowie grupy studenckiej o nazwie obrazu, Body Żywność i samoocena. Grupa była niezależna od uniwersyteckiej administracji, która zaoferowała poradnictwo i leczenie zaburzeń odżywiania, ale bez programów profilaktycznych. Uczniowie pod warunkiem obiektywnej informacji na temat zaburzeń odżywiania, a także opowiadali o swoich własnych doświadczeniach.

Zobacz profil autora http://zaburzeniaodzywiania.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach